Plaukimas baidarėmis Nemunu per Kauną (HES – Santaka)

Trukmė, atstumas
3 val, 15 km
Kaina
10 Eur/žmogui (darbo dienomis); 15 Eur/žmogui (savaitgaliais ir švenčių dienomis);
Upės charakteristika
Plotis 100-300 m, gylis 1,5-3 m, srovės greitis 1-2 m/s. Nesudėtingas maršrutas. Pagrindinės kliūtys - tiltai.
Kodėl verta?
Pažintis su miestu neįprastai. Poilsis mieste. Pramoga su draugais. Greitai, patogiai ir nebrangiai.

Plaukimas baidarėmis Nemunu per Kauną

Registracija: Registracija į plaukimą baidarėmis per Kauną vykdoma ne mažiau nei 1 diena prieš plaukimą, telefonu arba elektroniniu paštu.

Transportas: Registruojantis sutariama dėl transporto. Galima tartis dėl transporto priemonių palikimo starte arba finiše, atitinkamai jus po plaukimo parvežame į starto vietą arba prieš plaukimą (30 min.) nuvežame jus iš finišo vietos į starto vietą (nemokamai).

Startas: Pradžios vieta: Petrašiūnuose, dešiniajame Nemuno krante, privažiavimas Nemajūnų gatve.

Starto vietoje jums duodama baidarė, irklai, gelbėjimosi liemenė, pasirašoma inventoriaus nuomos sutartis, sumokama už inventoriaus nuomą, supažindinama su maršrutu ir plaukimo ypatumais.

Finišas: Pabaigos vieta: Šalia klubo “Combo”, Raudondvario pl. 107. arba priešingame upės krante, arba senamiestyje už Vytauto bažnyčios (pasibaigus betoninei krantinei).

Po 3 val. jūsų laukiam sutartoje finišo vietoje. Jūs grąžinate inventorių, mes jus parvežame į starto vietą.

Kita svarbi informacija: Pavienius asmenis registruojame plaukimams trečiadieniais nuo 18 val. arba pagal galimybes jungiame prie kitų grupių kitu laiku. Plaukimas už nustatytą kainą vykdomas užsiregistravus minimum 4 asmenims.

Galimas individualus plaukimas 2 asmenims už dvigubą kainą.

4 žmonių ir didesnėms grupėms, plaukimo laikas nustatomas pagal susitarimą.

Pagal susitarimą organizuojami ir naktiniai plaukimai baidarėmis.

Maršruto aprašymas

Tai puiki pramoga turiningai praleisti laiką su draugais ir apžiūrėti Kauną! Puiki galimybė pailsėti nuo kasdieninės rutinos ir praleisti turiningą laiką po įtemptos darbo dienos ar savaitgalį. Labai patogu jog plaukimas vyksta mieste- nereikės planuotis ilgų išvykų į tolimiausius Lietuvos kampelius. Tai ypač svarbu užimtiems ir savo laisvą laiką planuojantiems praleisti turiningai.

Irdamiesi baidarėmis per Lietuvos upių tėvą- Nemuną Jūs pamatysite kaip skirtingai gali atrodyti miestas stebint jį iš upės. Plaukdami ~15 km. maršrutu, pažvelgsite į Kauno hidroelektrinę iš apačios, pasigrožėsite Panemunės šilu ir Jiesios piliakalniu, dar vadinamu Napoleono kalnu.

Nustebsite, kokie gražūs Kauno senamiesčio bokštai! Ypač rekomenduojame plaukti po truputį temstant- vakarėjančio Kauno panorama savo grožiu stebina net pačius kauniečius.

Maršruto žemėlapis

Galerija